Lamička

Vlastní hacky, cheaty.....Poradte

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli by šly VYTVOŘIT všelijaké podvůdky a cheaty a hacky hlavně do her zkoušel jsem taky ArtMoney a podobné programy ale jsou to jen same kraviny podvodne … aspon mě to nikdy nešlo ..
prosím poraďte. Děkuji .Hlavně nic o Scorpion WinCheater atd. dík
Doplňuji:
Taky jsem viděl že týpek programem změnil čas kdy pojede vlak a ono to pak na nádraží hlásilo.. Je to vůbec možné děkuji

Nejlepší odpověď
chudst

Vsechno jde, pokud jsi skutecne pokrocily programator. Ale jelikoz se ptas, tak asi zase tak moc pokrocily nebudes a vlastni cheaty / hacky, tak jednoduse rozhodne nevytvoris. Takze pokud nejsi dobry, nerozumis strukture her, pak odpoved je „ne, nejde“.

arygnoc

Dovolím si přidat svůj názor: je to možné (osobní skušenosti, hacknout sa dá ledacos).

Věřím i té příhodě s hlášením na nádraží, nemělo by to být nic složitého.

Je zapotřebí si uvědomit, že každý rozumný programátor si nechává otevřene tzv. zadní vrátka a ty na rozdíl od samotného programu jsou zaheslovány většinou velice bídně (0000, 1234, QWERT a podobně), stačí jenom skoušet (pokud to ovšem stojí za to.

Z toho vyplýva – lze hacknout vše (no dobře, Chucka Norrise ne).

;)