FikeCZ

Vlaková hra

Miluji vlaky a proto i vlakove hry..Neznate nějake hry ktere jsou o vlacích?Ja třeba hraji TRAIN SIMULATOR nebo TRANSPORT TYCON ale přestava mne to bavit..Napište sem jakekoliv nazvy her ktere se týkají vlaku díky :)

Nejlepší odpověď

Možná to už znáš, ale do MS Train Simulatoru existuje dost propracovaná trať Bratislava-Brno-Praha. Dá se koupit od autora pana Šemory, který Vám ji zašle na DVD. Je zajímavé projet se po tratích v ČR.

Zdroj: www.semora.cz/msts/