Vládnou zde Komunisté nebo Kapitalisté?

Statistika životní úrovně ukazuje že zde vládnou dosud Komunisté co si zde amatérsky uboze kraji na Kapitalisty

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Mapel

Jiná možnost

Doplňuji:
Všichni nám vtloukají do hlavy, že vládnou komunisté, kapitalisté, fašisté ale pravda je někde jinde. Vždy vládnou jen lidé, draví bezohlední a bezpáteřní. Já se domnívám, že nám vládli grázlové a vládnou stále a to nemá žádný vztah k politickému systému. Z celé té pleády vládnoucích lidí bych mezi ty poctivé zařadil Karla IV a Masaryka. Jiné jméno bych mezi poctivé nezařadil. Snad ještě Tošinovského.

Lidi neblbněte a odpoutejte se od masové propagandy a začněte hodnotit lidi. Ti dělají výslednou politiku. Pokud by v čele Německa nestál Hitler, tak to třeba mohl být pohodový režim. Kolik lidí bylo proti Hitlerovi, ale raději s ním vládli. Byl to pouze jeden člověk, který udělal z fašizmu zvěrstvo.

Další odpovědi
led

Jiná možnost

Doplňuji:
Ani jeden z menovaných nemá vládu.

Kohut57

Jiná možnost

Oboje v „jedné osobě“. U nás je taková pružnost, že jsou cokoli, podle větru. Tomu říkám inteligence politika. Absolutní absence charakteru , morálky, osobnosti. A za to sklízejí obdiv , jak jsou šikovní, loupežníci. Téměř bez výjimky, jen s jiným ksichtem a stranickou knížkou.
Doplňuji:
Neřekl bych, že jakákoliv polistopadová vláda byla amatérská. Amatér pracuje zadarmo . Gross a jemu podobní byli velcí profíci a kapitalisté, alespoň podle toku do kapes.

mosoj

Jiná možnost

Ano hodnoťme lidi. Dosud nám vládli komunisté podle socialistického a nyní kapitalistického řádu!!!
Všechno ve vesmíru se vyvíjí. Jenom to kapitalistické zřízení se jaksi zaseklo.
Ti co jsou u moci brání zuby nehty aby se něco změnilo ( zcela pochopitelné). Tak jako u socialismu dobrovolně to nepůjde.

Médík 99

Jiná možnost

honza19hk

Jiná možnost

tady nejsou ani komouši ani kapitalisti.Kdyby tu byl soudruzi možná by to tady vypadlo trochu jinak.
Tady vládně banda zlodějů a tunelářů.

anonym

Jiná možnost

Kur*vy