Vladimir Dlouhy,

zemrel.To mi ted sdelil syn,je mi to moc lito.jeho dabing i herectvi mi bude chybet.

Nejlepší odpověď
ten který je

Je mi to moc líto.Tohoto herce mám spojeného především jako Petra Majera ze seriálu Arabela.Tak mladý.:-(

Další odpovědi
Bumbes

Také jsem to před hodinou zahlédl na Seznamu, je to škoda odejít tak mladý, bohužel nemoci jsou nevyzpytatelné…

lorja

Odchází jeden umělec za druhým.Prostě to bohužel,k životu neoddělitelně patří.Taky jsem měla Vadimíra Dlouhého v oblibě.Moc se mi líbil v jeho z prvních filmů Už zase skáču přes kaluže.

anonym

Je mi to lito,byl to kamarad.