mosoj

Vláda a parlament bez rozumu.

Od pondělka vám lékaři neošetří dítě pokud nebudete mít písemný souhlas či plnou moc od druhého partnera. Platí i pro rozvedené
manžele !!!!
Co tomu říkáte?

Odpovědi
kazisvět

Já si myslím, že písemný souhlas obou rodičů má logiku pro zákroky, které mohou s velkou pravděpodobností ohrozit život dítěte – například operace mozku.
Rozhodně je nesmysl schvalovat očkování nebo i lehčí operace typu kýly.

pusinka50

nadzvedlo mě to ze židle. Co když se rodiče vůbec nestýkají, nebo jeden žije x kilometrů od druhého v jiném městě či dokonce v zahraničí? A kdo má v dnešní uspěchané době čas honit druhého kvůli podpisu? Ale naštěstí pak dodali, že písemný souhlas nemusí být ověřen, takže v podstatě to může podepsat jeden z rodičů za druhého