Vkládání videa na youtube.com

Když udělám prezentaci a dám tam k tomu hudbu třeba z Kabátů jde to umístnit na youtube nebo je to porušení autorských práv

Odpovědi
Deeman

Pokud vám Kabáti k tomu nedali povolení, tak byste to – pokud chcete 100% dodržovat zákony – dělat neměl.

anonym

je to jeden z důvodů kdy google bez servítků přistupuje k vymazání videa z youtube (samosřejmě teprve na popud autora nebo jeho zástupce) raději bych zvolil jednu z nabízených skladeb různých žánrů, které si můžete vybrat jako doprovod po nahránívidea na youtube, ty má google licenčně podchycené pro tento účel 🙂