jirka F

Vkládá sem někdo otázky i v noci?

časové rozmezí = 00:00 – 05:00

Nejlepší odpověď
Henry1660

Já někdy, když sem zajdu (a to je obvykle pozdě). Jenže bohužel tu moc lidí v tuto dobu není a nemá ti kdo odpovědět, a když tu lidi chodí až později, tak si dost často neprohlédají staré otázky a většinou dostaneš ty minimální odpovědi… :(

Další odpovědi
marci1

Stačí se podívat na časy otázek, které se sem vkládají. 🙂

Kepler

Jak jsem si všiml, celkem běžně, zvláště brzo po půlnoci. Občas třeba i ve 3 ráno, několikrát týdně.

Drap

Občas ano, ale spíše vyjimečně.

lukas1912

Možná se tu někdo najde, kdo tu sedí 24 h denně.

Altair-AC

Rokio sedí u tohohle okolo 15 hodin denně ,je blízko…