Ušel ventil

Víte, že značka Zimní výbava (zimní gumy) platí i v létě?

http://autoro­ad.cz/zajimavos­ti/90030-zimni-gumy-povinne-i-v-lete-v-cesku-plati-vyhlaska-o-ktere-skoro-nikdo-nevi?utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=sekce-z-internetu
A tedy pro chytrolíny co všechno ví o všech čárkách a otaznících a všude byli – Málokdo i dnes, po roce a půl od zavedení o změně ví, ale neznalost v tomto případě neomlouvá.

Nejlepší odpověď
Kepler

Teď už to vím, ale vůbec mě to nezajímá. Jaký má smysl dávat zde otázky, na kterou znáš odpověď? Nemyslím si, že tady je prostor na kvízy a poučování.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… a proč si myslíš, že vymysleli tu značku, když zimní gumy jsou nařízeny v období zimního času? … no, protože jsou i u nás místa, kde holt napadne i dřív či pozdějc, a hlavně neočekávaně, takže mimo čas určený nařízením ohledně přezutí, ale asi to je i pro motoristický web nepochopitelné …

cukrar

Ventile, nevím o jakých chytrolínech píšete, ale o tomto předpisu, který změnil více značek se ví. Snad jen někdo, kdo se nevzdělává v dopravních předpisech, to může být novinka Proto já tvrdím, že by měli chodit všichni řidiči na povinné školení.

mosoj

Nevím a děkuji za upozornění.

independent

Pokud jsem si všiml, tak oni tu značku na léto sundavají.

quentos

Ne, ale zato na rozdíl od někoho vím, že se nedělá mezera před čárkou ani otazníkem, ale ZA nimi.

Doplňuji: Jsem neřidič, takže mě to zajímat nemusí. Zato taková zásadní neznalost pravopisu je OSTUDA. Že si radši nepřečteš knihu.

Ušel ventil

Příspěvek smazán administrátorem.

mosoj

Příště pozor. Tady smí poučovat jen Kepler.