Avatar uživatele
Ušel ventil

Víte, že značka Zimní výbava (zimní gumy) platí i v létě?

http://autoro­ad.cz/zajimavos­ti/90030-zimni-gumy-povinne-i-v-lete-v-cesku-plati-vyhlaska-o-ktere-skoro-nikdo-nevi?utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=sekce-z-internetu
A tedy pro chytrolíny co všechno ví o všech čárkách a otaznících a všude byli – Málokdo i dnes, po roce a půl od zavedení o změně ví, ale neznalost v tomto případě neomlouvá.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? mosoj před 2305 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Teď už to vím, ale vůbec mě to nezajímá. Jaký má smysl dávat zde otázky, na kterou znáš odpověď? Nemyslím si, že tady je prostor na kvízy a poučování.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… a proč si myslíš, že vymysleli tu značku, když zimní gumy jsou nařízeny v období zimního času? … no, protože jsou i u nás místa, kde holt napadne i dřív či pozdějc, a hlavně neočekávaně, takže mimo čas určený nařízením ohledně přezutí, ale asi to je i pro motoristický web nepochopitelné …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Ventile, nevím o jakých chytrolínech píšete, ale o tomto předpisu, který změnil více značek se ví. Snad jen někdo, kdo se nevzdělává v dopravních předpisech, to může být novinka Proto já tvrdím, že by měli chodit všichni řidiči na povinné školení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nevím a děkuji za upozornění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
independent

Pokud jsem si všiml, tak oni tu značku na léto sundavají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ne, ale zato na rozdíl od někoho vím, že se nedělá mezera před čárkou ani otazníkem, ale ZA nimi.

Doplňuji: Jsem neřidič, takže mě to zajímat nemusí. Zato taková zásadní neznalost pravopisu je OSTUDA. Že si radši nepřečteš knihu.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ušel ventil

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2305 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Příště pozor. Tady smí poučovat jen Kepler.

před 2305 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek