Kepler

O tom asteroidu jsem se dočetl už dříve, ale dosud nebyl považován za satelit Země. Stejně je to jen dočasně, na velmi krátkou dobu. Ostatně, že to prohlásila nějaká NASA, nemá žádnou váhu, muselo by to být schváleno Mezinárodní astronomickou unií.

Další odpovědi
Emefej

Nevím.

Klaproth

Národní úřad pro letectví a kosmonautiku není kompetentní k určování co je, či není měsíc planety. Dokud se k tomu nevyjádří ústy mluvčího prezident, tak to pro mě nic neznamená.