Avatar uživatele
Mili @

Víte, že ve Švédsku můžete klidně spát za volantem…?

Muž řídil se dvěma promile a tvrdil, že je náměsíčný. Soud ho zprostil obvinění

Jednapadesátiletý muž ze Švédska, jehož jméno policie nesdělila, byl zproštěn viny v případu řízení pod vlivem alkoholu. Policisté mu naměřili dvě promile alkoholu v krvi, tedy desetinásobek povoleného limitu 0,02 promile, který ve Švédsku platí. Muž ovšem tvrdil, že trpí náměsíčností a během řízení musel spát.
Doplňuji:
pro miroslavst – to by probudilo i mrtvolu!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, aramah před 4916 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Já mu pustím toto
http://www.you­tube.com/watch?v=j8uP­GgBzfCg&featu­re=related
a myslím, že neusne :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Ve Švédsku se dá dělat leccos. Oficiálně prý mají v nějaké vyhlášce, že se nesmí čůrat na veřejnosti, ale teď prý přišli na to, že se to může, jen vás u toho nesmí nic vidět… :o) prapodivný právní systém. Oni ti Seveřani jsou asi určitým způsobem potrhlí všichni :o)))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

U nás by to neprošlo. A to je dobře..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iq

No kdysi jsem chdil s jednou dívkou a ta byla skutečně náměsíčná.Jednou vyšla z domu a stála po kolena v rybníce.A spa­la.Tak já se tomu uplně nesměji když neznám ten případ do detailu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Spať za volantom môžte aj u nás za podmienky: kolesá sa nesmú krútiť a tým pohybovať vozidlom.
Teda pozor, ak chcete spať za volantom, vytiahnite si kľúčik za spínača…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Somnibul nejsem, ale za volantem jsem spal již nesčetněkrát. Pravdou je, že ale stálo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pravděpodobně jde o překlep ale čistě matematicky:
Jedna desetina ze 2 promile je 0,2 promile.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek