paul1

Víte, že včera dne 23. června byl mezinárodní den bez kalhotek?

Objevil jsem to až dnes, škoda, že jsem to prošvihnul.
https://doktor­ka.cz/node/199553

Včera bez uvedení data platí stále, takže dnes je dnes, zítra bude dnes. včera je včera pravidelně. Takže za měsíc bude včera, ale mezinárodní den, který jste uvedl, se neslavil.

Nejlepší odpověď
Filip84

OPAKOVAT!!!

Jako necyklopedista vím, že kalhotky nejsou nejdůležitější věc na světě, leč k ní mají sakra blízko.

Další odpovědi
zjentek

A SAKRA tak to přiznám že mně ÚPLNĚ UTEKLO, potuloval jsem se jen tak bez zrcátka.

Kazatel

Čas vyměnit pokaděné trencle!

Malvína

Ano, slyšela jsem o tom. Poprvé v životě 🙂

Filip84

Malvína: A držela jsi basu? 🙂

zjentek

filip 🤣