Vite,ze v Cechach zije az 90 druhu?

Jde o sestinohe clenovce a snad kazdy je uz videl.O koho asi jde?Celkem na svete je 2,200 druhu.
Doplňuji:
Doplnim:je to bez kridli.

Nejlepší odpověď
annas

Patří mezi ně včela medonosná. Nikdy jsem nad ní jako členovcem nepřemýšlela.
Doplňuji:
Doplní, že do kategorie šestinohých patří také hmyz – např. motýli.

anonym

Tak ja to teda prozradim-je to blecha.Dekuji pani Annas za snahu,treba jsem otazku polozila slozite.

annas

Ilines, všimla jsem si dodatku pozdě. Kobylky, mravenci, brouci atd.

annas

Ilines, měla jste na mysli blechu, ale těch možností bylo víc, takže strefit se je někdy těžké. Možná chtělo popis víc upřesnit.