Víte,že už tady máme 7 statečných ,kteří vyhlásili válku nejapnostem, balastu a planému chatování ?!

Mám to brát tak,že Yul Brynner sehnal partu lidí ?

A co my ostatní,založíme klub „Alibaba a čtyřicet loupežníků“ ?!

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, že bych patřila do nějaké party, navíc mazací. Dělám to, co sama považuji za vhodné. Angažovala jsem se jako původní annas, částečně i jako Kerberus, ale v poslední době reaguji minimálně, protože mně bylo několika uživateli doporučeno, abych odešla na jiný server a to, abych prý odppvídala jen na dotazy ze svého oboru.

Často reaguji v diskuzi, odpovídám minimálně, protože otázek z mého oboru je minimum. Z mých odpovědí v profilu je vidět, že opravdu převažují odpovědi na odborné otázky, tzv. chatu jsem se zúčastňovala jen zcela výjimečně. Ale kdysi jsem se zmiňovala, že některé anketní odpovědi by se neměly bodovat tak, jak to bylo v minulosti. .S tímto návrhem znova přišla Sůwa.
Jak můžete vidět, občas vložím odkaz na otázku, která se opakuje. Zpravidla jde o tu, na niž jsem odpovídala nebo ji sama vložila. Ale i to omezuji proti minulosti.
Z uvedených důvodů si nevšímám ostatních otázek. Ale rozhodnout o jejich ponechání či smazání by měli admini, nikoliv někteří uživatelé. Navíc jen u určitých jedinců. Nechci zmiňovat zážitky z poslední doby, které způsobují, že jsem se stáhla do ústraní.

Další odpovědi
Sůwa

Tak už jen 7 ? Před cca 10 dny mi psal Dr.A., že jich je 27 a některé i vyjmenoval :

„Ta parta, co ses ptala, má 27 členů, stačilo by zabrousit trochu do historie, namátkou led, tom004, dědapetr, annas, kropítko, www, ocko, hanulka, quentos, beer, dudu, mosoj, Standa, Michal a další, dnes už převážně zlatí. Část už rezignovala nad marností nebo předali štafetu.“

Zajímalo by mne, jestli mají v programu taky dobodování nesmyslných otázek 🙂

hanulka11

Tak to jsem asi propásla za těch xx dní ,co jsem tu nebyla- tak to nevím .

bolak

Myslíš, že samozvaných 7 zbytnělých má šanci srovnat do latě těch 32.160 divokých koní, kteří žijou v domnění že tady v KLDRubech může existovat nějaká svoboda projevu?

Drap

Dobře jsme si všimli, Svou identitu odhalili pouze dva, ostatní jsou nejistí a můžeme se je domnívat. Lze to celkem dobře vypozorovat ze vzájemného bodování, nominací a u některých se to projevuje neuvěřitelným náhlým růstem růstem. Jen je škoda, jak už uvedla Suwa, že si nedali do základních podmínek právě to někdy zcela zvláštní ohodnocování a porušování kodexu.
Držím jim všem palce. Ať jim to vydrží.

Damiana

Tak to tedy nevím…bude to asi tím, že to tu zas tak moc „nežeru“.:-)
Samozvaní šéfové na netu – ať už si říkají jakkoli, mě tedy vcelku nechávají chladnou. Patřím do party: Uživatel serveru Odpovědi.cz a neválčím. 🙂

led

Akým spôsobom bola taká partia „7 kamikadze“ daná dohromady? Kamikadze preto, že bojujú boj s veľkou nádejou na virtuálnu smrť. Som prekvapená, že sa v tej partii spomína aj moje meno, žiadny Yul Brynner som mnou o tom nehovoril… Ale nedivím sa, niekedy si naozaj neberiem servítku pred ústa, ale poviem to priamo.
Podobne som sa dozvedela aj o „5.odboji“. Čo to je za odbojárov?
Spomína sa tu aj o dobodovávaní – robia to kamikadze, alebo odbojári?
Určité podozrenie na neoprávnené, žištné body, mám. Ide o bodovanie úplne nesprávnych odpovedí, v konkrétnych prípadoch som i v odpovedi, či diskusii na to reagovala, žiaľ bez reakcie oslovených, sú to kamikadze, alebo odbojári?
Doplňuji:
výzva pre všetky „bojujúce strany“ zložte zbrane, zastavte krv,
venujte sa tomu, prečo ste tu,
pomáhať radou pýtajúcemu sa.

mosoj

Pokud vím tak pár zdejších nemohoucích vyhlašovalo nějaký bojkot „Odpovědí“.
Oni tady ještě jsou ?
http://www.fa­cebook.com/od­povedi.cz

pusinka50

Tedy, nestačím se divit, co vy všichni máte v merku. Vůbec netuším, o čem tu vlastně mluvíte, jak jste přišli na konkrétní jména dotyčných skupin, nesleduju kdo komu kdy jmenovitě palcuje a kdo jak rychle vyskočí na žebříčku uživatelů.
Jak dobře píše Damiana, jsem pouze uživatel serveru odpovědi a neválčím a doteďka jsem netušila, že se tu válčí mezi několika skupinami, no tak vím o něco víc, ale moudrá z toho nejsem a jsem dost hodně zklamaná, že to tu není férové prostředí anonymních uživatelů a vůbec nechápu důvod toho.:-(

Sůwa

Já jen žasnu, můj příspěvek byl smazát, ačkoliv obsahoval pouze konkrétní informace. Zřejmě ta parta netouží po odhalení, nebo spíš jsou jmenováni ti, kteří tam nepatřili a nepatří. Ani se jim nedivím, ale mohou se bránit.
Tedy ještě jednou cituji :
„Ta parta, co ses ptala, má 27 členů, stačilo by zabrousit trochu do historie, namátkou led, tom004, dědapetr, annas, kropítko, www, ocko, hanulka, quentos, beer, dudu, mosoj, Standa, Michal a další, dnes už převážně zlatí. Část už rezignovala nad marností nebo předali štafetu.“
Zjišťuji, že po smazání odpovědi už nemohu odpovídat, jedině v diskuzi.

led

„Já jen žasnu, můj příspěvek byl smazát“, ja tiež žasnem, že o pár riadkov hore (v odpovediach) čítam váš „zmazaný“ príspevok ocenený 9 palcami. Tak je zmazaný, alebo nie?
„jsou jmenováni ti, kteří tam nepatřili a nepatří. Ani se jim nedivím, ale mohou se bránit“ Prečo sa brániť?proti čomu, kto pozorne číta, vie usúdiť, kto je kto. Som hrdá na to, že tvrdíte, že chcem stránku na úrovni. Dá sa to aj poctivou prácou. A ohovárači môžu…(skúste si domyslieť)

vagra

Sůwo, teď už je konečně jasné, kdo tady dělá neplechu! A jak se sami hezky nazvali… prý stateční…:-D
Ptám se:" V čem spočívá jejich statečnost?„
V loajalitě ke svému guru, který se sám "sebekriticky“ nazval "…vyčnívajícím nad všechny ostatní…?
Má pravdu v tom, že opravdu vyčnívá. Ale jinak, než si představoval…:-D
Nad ostatní vyčnívá vnucováním svých myšlenek, zveřejňováním nepravd, netaktností a buranstvím. Především pak, a to je nejpodstatnější, svými nadstandardními styky s administrátory těchto stránek, které zřejmě oblbnul také. V opačném případě, by už dávno dostal ban za pomluvy.
Škoda, před jeho příchodem tady nebyla také žádná selanka, ale teď to snad /mám na mysli především vztahy/ ani nemůže být horší. To všechno kvůli jednomu člověku, který trpí "Napoleonským syndromem.“ 😁
Administrátoři by měli konečně prohlédnout jeho nekalé, slizce podlézavé praktiky.
Zřejmě je jim to jedno.....A mazal má zase co mazat.
Howgh.

annas

Standa, Michal – nechodí na Odpovědi („stará“ garda), dědapetr rovněž moc ne, kropítko má jiné starosti. Hanulka byla mimo, když se mazalo. Led je zásadová, jedná tak, jak píše. Dudu momentálně poznává památky, občas se vyjádří stejně jako Quentos. Můj názor.

Připouštím, že se charakter Odpovědí změnil, ale je to věc adminů, jak se zachovají. Navíc situace je zcela jiná, než byla v minulosti, i to se musí vzít v úvahu.

Ale nechápu, když někdo kritizuje chatovací otázky, odpovídá na ně a pak píše, že mu zmizely body ze smazaných otázek. Uvedla jsem, že všechny otázky „nemusím“, ale když se mně něco nelíbí, mohu odejít, neodpovídat. Vždyť přece nikomu nejde o body … Jinému se otázky líbí … Důležitá je slušnost, respektování názorů druhých.

hanulka11

Myslím, že kdyby se tu řešily opravdu věci které někomu poslouží a dostane radu jakou požaduje -nemusela by být žádná válka . Nejsme vojáci abychom tu válčili- barbakan trochu zase přehání – nemám pravdu?
Psát tady jen nějaké "krav..y je podle mne blbost. Omlouvám se za svůj názor , který někomu nepůjde třeba pod nos.Ale jsme jen lidé a jsme různí ......

Sůwa

Hanulko, tys propásla supermazací víkend, kdy to tady jako seriózní poradna fakt nevypadalo. Barbakan nepřehání, Drap taky ne.

annas

O žádné partě nevím. Angažovala jsem se jako původní annas, částečně i jako Kerberus, ale v poslední době reaguji minimálně, prptože mně bylo několika uživateli doporučeno, abych se přesunula na jiný server, protože moje otázky jsou primitivní a navic í mám odpovídat jen na jazykové dotazy.

Často reaguji v diskuzi, odpovídám minimáln, protože otázek z mého oboru je minimum. Z mých odpovědí v profilu je vidět, že převažují odpovědi na odborné otázky, tzv. chatu jsem se téměř nezúčastňovala ani v minulosti.

Jak můžete vidět, občas vložím odkaz na otázku, která se opakuje. Zzpravidla jde o tu, na niž jsem odpovídala nebo ji sama vložila. Ale i to omezuji proti minulosti.

Ale z osobních důvodů omezují působení, nereaguji, ale mazání otázek, které se týkají jen určitých jedinců považuji za nesolidní. Netvrdím, že mně všechny vyhovují, al rozhodnout o tom by měli admini, nikoliv někteří uživatelé. Navíc jen u některých jedinců.