iceT

Víte,že u anketních otázek netřeba klikat na odpovědět,

že stačí jen kliknout na vybranou variantu a ono se to už zobrazí jako vaše odpověď? Mě se teď podařila taková haluz,proto pokládám tuhle otázku.
Doplňuji:
Ale jen když jsou varianty na odpověď zobrazeny modře,jinak ne.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
bolak

nevím

Nevím, a všimla sis že máme strašně podobný otázky? Fakt, třeba ty se zeptáš jestli víme že u anketních otázek není třeba klikat, mě zase zajímá jestli je voňavější kravička nebo prasátko a předčasně vyspělýho kulichamulicha (T-N-S) zase zajímá tavení petlahví. Taková neuvěřitelná shoda náhod že tři takhle podobný, já bych řek prakticky totožný otázky (jako by si z ucha vypadly), se tu sešly během několika málo hodin. ↓↓↓

Další odpovědi
briketka10

nevím

no to vůbec netuším anketu nanovo jsem už dělala..
ale že jsem si toho teda nevšimla kam jsem koukala ??

Sůwa

nevím

Doplňuji:
Ale teď už vlastně vím.

Pájo

nevím

Kohut57

vím

Je divné psát nevím , když už vím, ale nevěděl jsem.

Damiana

vím

Ale jen díky Tobě! 🙂

flodur

nevím

led

vím

Doplňuji:
Správne by mala moja odpoveď znieť: Teraz už viem.
Ale IceT, hnevám sa :(,
ste ako politici, poviete len časť informácie a nie celú:
Ak kliknete na anketnú odpoveď, hneď sa vám aj odošle bez možnosti sprievodného textu.
Vážení spoluklikači, dávajte si pozor, na čo a ako klikáte, aby ste nestratili slobodu slova!

terry

vím

anonym

vím

Na to jsem přišel hned.

lenka.seda

nevím

Doplňuji:
Zas něco nového 🙂

Curiosity

vím

akcul

vím

Tw!st

vím

iceT

Mě právě tvoje otázka inspirovala k té mojí,protože jsem původně ani odpovědět nechtěla,ale podařilo se mi kliknout,když jsem na kravíně měla myš,a už to tam bylo,no.