Víte, že:… Standa neumřel?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-kontrolovat-behem-prvnich-21-dnu-nemocenske-jak-zamestnavatel-tak-i-ossz

Nejlepší odpověď
aramah

A proč by měl?
Každý tu nemůže být od rána do večera jako já :)

Další odpovědi
anonym

Asi jsi přehlédl, že i před tím občas jen nahlédl a někdy i střídmě přidal palec.
Většina firem mívá mezi svátky volno, což má dopad i na vyšší management.

GM

Vím, je to moc dobře. Taky už jsem si říkala, co s ním je. Myslím, že za jeho dlouhodobou nepřítomnost může velká změna složení osazenstva odpovědí a alergie na některého přítomného chytrolína.