autacek

Víte, že skleníkovým plynem je i vodní pára, kdy její podíl na skleníkovém efektu je cca 70%?

Proč se tedy nebojuje proti vodním parám se stejnou razancí jako proti CO2? A byl by vůbec bez skleníkového efektu na Zemi život možný?

Zkuste se zamyslet nad formulací otázky. Jen zjišťujete, zda někdo ví to, co víte vy.

Nejlepší odpověď
dubraro

Víme.
Protože se z ní ekoteroristům blbě ždímají prachy.

Další odpovědi
xxx3

ano vím…jen u toho údaje 70% chybí kouzelné slůvko „až“ – záleží na její koncentraci. A pak je tu také metan, že ano.

xxx3

jen nevím, kdo jsou ti „ekoteroristi“­......ale jistě, celosvětové klimatologické spiknutí…to už přece prokázal Václav Klaus ve své odborné a všemi respektované studii jménem Modrá, nikoli zelená planeta.