Avatar uživatele
VaclavZeman

Vite, ze se zde daji udelovat palce nahoru?

Dnes jsem se omylem uklikl u otazky a me oci neprehlidly, ze se pod vasimi odpovedmi nabizi zelene palce nahoru. Tak jsem je vam tam vsechny nahazel. Muzete mi ho dat taky. Dekuju.

Zajímavá 0 před 641 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Stačilo si při registraci přečíst nápovědu-bodování: 🙂
https://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Samozřejmě, že to vím. Vím to už hodně dlouho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

To jsi zjistil brzy! 🙂

Ale ne, tak stane se: hlavně, že jsi zjistil. Vyjadřuje se tím, že je odpověď pregnantní, obecně užitečná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Keby ste si pri registrácii prečítali aj Nápovědu a Kodex uživatele vedeli by ste to aj bez opýtania. To je čo?
Alebo vy podpisujete a registrujete sa bez čítania podmienok. Ozaj, podpísali ste aj rozsudok o vašej poprave?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ano, mohu,
až uznám za vhodné, že Vaše otázka/odpověď je přínosná, zajímavá, pobaví mne, budu souhlasit. Případně touto formou poděkuji za Vaši odpověď, na mou otázku (nedávám, velmi zřídka).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

A ještě se dá nominovat nejlepší odpověď. Zadatel otázky, jakmile má za to, že jsou odpovědi pro něj dostatečné, zjistil potřebné informace etc., si vybere odpověď, kterou považuje za nejpregnantnější, a u té klikne na „0 Nominace“ (vpravo pod odpovědí, vlevo vedle „! Nahlásit“). Ten uživatel za to, následně, obdrží 5 bodů.

Avatar uživatele
led

Filip84, je naozaj pre vás problém výraz v pôvodnom znení (pokiaľ to nie je z úradnej moci nevyhnutné), pre ktorý jestvuje v češtine rovnocenné vyjadrenie, napísať na českom webe v češtine?

Alebo chcete dokázať, že poznáte aj cudzí jazyk?

Avatar uživatele
VaclavZeman

Dekuju.

Avatar uživatele
Gus_Fring

Tak to jsi zjistil rychle, strejdo.

Avatar uživatele
VaclavZeman

To, ze jsem stryc, jsem zjistil az nekolik let po tom, co jsem se jim opravdu stal. Vcelku vtipne.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada