Toruk

Víte, že se v Praze obdělávají pole.

Možná to překvapí lidi, co se pohybují jen v centru Prahy, na území Prahy se obdělávají pole 🙂 Dnes jsem mezi Hájema a Uhříněvsí viděl traktor orat pole a pak měkolik lánů s obilím. Co myslíte, jak dlouho ta pole odolají rozpínání civilizace? Já myslím, že za čas na nich vyrostou buď nové domy, obchodní centra, nebo logistika.

Nejlepší odpověď
anonym

To je stará vesta. V Letňanech je mezi Tescem a konečnou Metra lán obilí.
Normální sklizeň,normální – až na obsah olova v zrní. Obklíčeno silnicemi.
Civilizace,nebo co to je, se rozpíná utěšeně.vždy to tak bylo.
Teď se to projevuje přerostlými škatulemi – sklady.Až město škatule dožene,budou stát zase o kus dál.Krabice. A pořád dokola.