Víte, že se našlo řešení s Romskou komunitou ?

https://www.e­mail.cz/web-office/DCw2aW­DonuZSwcBqDDHeD6-91ovbmHKAy2ev­w3ndxQm_IWVFizV-berZLOP2ZThvM_FE-x8/kone%C4%8Dn%C4­%9B%20po%C5%99%C3%A1dn%C­3%BD%20n%C3%A1vrh­.doc

Nejlepší odpověď
redy

Pražáci prominou.
Ano odvést je do prahy a bude klid.

Teď přemejšlím – jo dobrý, nikoho v Praze nemám. 🙂

Další odpovědi
arygnoc

no jo, ale autor vychádza z chybnej premisy – že cigáni chcú pracovať (i za dobrý plat) a že sa chcú vzdelávať.
z toho je automaticky vyvodený i chybný záver.

zzzlatokopka

Jediné řešení je přestat to financovat, Praha má svých zlodějů dost, nepotřebuje další.

Je zvláštní, že jich je podle sčítání obyvatel jen hrstka a přesto se tam cpe tolik peněz, to každému z nich postavili hrad???

pusinka50

Jo?? Tak konečně budu mít důvod se vystěhovat z Prahy. Nečekat na zvýšení daní a snížení důchodů, aby měl stát dostatek peněz pro stále ponižované a nedoceněné Rómy, kteří nikdy nepracovali a pracovat nebudou, neboť jim stačí 25 – 30.000 Kč sociálních dávek:-(((

briketka10

pusinko to Tě lituju
a ten e-mail mi taky
přišel poštou, chudáci
Ti co tam bydlej :- ((

mojitek

redy : k nám do Prahy už se nacpala kdejaká splaška z celý republiky.Tudíž do naší krásný Prahy už neeeeeeee

gecco

Redy – WTF???
:-O
A jóóó – já se vlastně stěhuju…
😉

redy

Tak to sem ráda- tobě bych to fakt nepřála 🙂