Avatar uživatele
marci1

Víte, že se dnes 500 Čechů a Slováků „proslavilo“ ve světě?

Uvítání bylo vskutku velkolepé. 🙂
https://blisty­.cz/art/100362-cesti-covid-idioti-prijeli-prvnim-jancurovym-vlakem-do-rijeky.html?ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=null

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, Kepler před 1393 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Možná ten optimismus Čechů není tak úplně na místě a žranice na Karlově mostě byla poněkud předčasná oslava konce epidemie. Vždyť v tom vlaku určitě bylo nemálo lidí z rizikových oblastí – tedy z lokálních ohnisek. Doufejme, že to nebude mít blbý dopad. Se mnou to taky cukalo, ale nakonec jsem se rozmyslel. Nízké ceny za to riziko onemocnění určitě nestojí. Zvláště u rizikových seniorů s chatrným zdravím, jako jsem já.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Marci, bude to dobré :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Propagácia hazardu a nezodpovednosti pre slávu a peniaze, ktorá môže nájsť nasledovníkov v nie bezpečných oblastiach. Nie všetko, čo vyzerá na kameru fantasticky nádherné, je také naozaj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Neže bych zde chtěl nějak omlouvat nepopiratelný fakt, že občané zemí bývalého výchozního bloku jsou bandou nebezpečných .uráků, ovšem jestli něco i nevinného člověka na tomto světě definitivně vyhubí, pak to bude JEDINĚ A PRÁVĚ BYZNYS (píšu to zde národu téměř v každém příspěvku a PRD je to platný)!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Na velké slevy čecháčkové jedou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, „blisty.cz“ je určitě světová stránka. Už jen proto, že čeština je hojně využívanej světovej jazyk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Byl jsem párkrát na návštěvě u sestry ve Švýcarsku, tak jsou poměrně bězné tzv. oslavy ulice. Ty spočívají v tom, že se některá ulice ve městě z obou stran uzavře pro motorová vozidla, sousedé si tam dají stoly a židle a jí se, co kdo donese a pije dtto. Většinou tam měli i tombolu, lístek za laciný peníz, ale nikdy jsem nic nevyhrál, potom mívají bazar – lidé tam prodávají to, co se jim doma nehodí, někde hrají na kytary atd. Moc se mi to líbilo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek