Víte,že se bude zdražovat med?

http://img.na­dapenny.com/t20/120­80/nadap130721591­510230.jpg

P.S. Odkaz je bez viru!

Nejlepší odpověď
anonym

Proč by neměl? Při cenách cukru u nás je div na jaké ceně se doteď držel.Pokud kupujete od včelaře nebo z jejich prodejny,tak jistě víte,že na medu se opravdu nezbohatne! Ale jinak stále platí: Po všem hov..,jen po včelách med !.....:D

Další odpovědi
anonym

Barbakane, Vy si snad myslíte, že med by do zdražování úplně všeho zahrnut nebyl?
Ti trubci v Bruselu nám to ještě dost nezavařili, bude hůř.

hanulka11

se nedivím ,když si ho každý" patlá kolem huby"

hanny 2

Dobrý večer. Ani bych se nedivila!Včelaři,od kterého každý rok med nakupuji,uhynulo několik včelstev,prav­děpodobně vinou mrazů.Takže musí zakládat včelstva nová.

Drap

Nakonec , s tím se dalo přece počítat.