Mili @

Víte, že nám všem už slunce nepatří???

http://www.su­per.cz/clanek/43540-slunce-si-koupila-spanelka-a-je-tak-jeho-majitelkou.html
Doplňuji:
chce na tom vydělávat, napsala i za co se bude platit…
no já jenom čumím…

Nejlepší odpověď
Elk

Tak tohle považuju za totální hovadinu. Ani nepíšou, kolik ji to stálo. Že si nekoupila raději vlastní cvokárnu.

Další odpovědi
anonym

tak co my si koupíme vzduch a budeme na tom líp co vy na to a nedáme jí ani kapku at se zalkne i se sluncem

Miroslavst

No jo slunce, ale já zase vlastním jitro na asteroidu.
zde potvrzení:
Vážený pane .................,
gratuluji Vám, vlastníte 1 jitro na asteroidu Bohemia s pořadovým číslem 000...... Pokud máte PayPay, PayPal nebo PaySec, můžete korunu zaplatit prostřednictvím těchto internetových peněženek (viz info pod mailem). Pokud tyto platební systémy nepoužíváte, nabízím Vám možnost zaplatit až při samotném předávání jitra, ke kterému dojde v návaznosti na další rozvoj astronautiky přibližně kolem roku 2095. Pohledávka po tuto dobu nebude samozřejmě nikterak úročena, takže zaplatíte opravdu jen ekvivalent … CZK. Vyzván budete mailovou zprávou (pokud tedy ještě něco jako maily a internet bude v té době existovat). Pro další postup sledujte bedlivě stránku http://zony.wz­.cz/bohemia.htm, kde se objeví další informace. Zároveň Vás ale upozorňuji, že nároky všech vlastníků (včetně těch registrovaných prostřednictvím Archimédes Institute) budou s největší pravděpodobnosti revidovány po přijetí zákonných norem o vlastnictví realit na mimozemských tělesech. V tom případě plně platí závazek vrácení zaplacené kupní částky po prohlášení kupní smlouvy za neplatnou.

S pozdravem
vlastník asteroidu 371 Bohemia

mojitek

..a odkohopak to slunce koupila? :o)
Nemuzete koupit od nekoho neco kdyz to dotycnemu nepatri..

hanulka11

Jasně a budeme jí ho platit ? Já teda ne -já si ho naberu zadáčo.

anonym

Viděla jsem ti také v Tv,je to přeci,a doufám jen a jen prča,no i když někdy lidska blbost…

iceT

Kolik stoji takove Slunce?Ti lidi uz fakt nevedi,co roupama delat…
Ze si to Slunce nekoupil rovnou nektery stat…pomoc…

Fun1k

Taky jsem to četl. Slunce nemůže patřit nikomu, dohody nedohody. Bláznivá bába, ať se jde oběsit.

Mili @

Podle mezinárodního práva nemůže žádný obyvatel Země vlastnit planety. Ale vlastnictví hvězd je zcela běžné a registrovat si je může prakticky kdokoli. Nikomu dosud ale nedošlo, že hvězdou je také Slunce.
Reklama:
Napadlo to ovšem jednačtyřicetiletou Angelu Duran z galicijského Viga. Její právník podnikl veškeré kroky k registraci Slunce pod její jméno. Duran je tak novou výhradní majitelkou naší životadárné hvězdy.

„Prozkoumala jsem to a zjistila, že ačkoli si lidé běžně kupují hvězdy, nikdo si ještě nekoupil Slunce v naší Sluneční soustavě, a že je Slunce volné, tak jsem toho využila. Můj právník se tomu smál, když vyplnil žádost, ale pak zjistil po poradě s úřady, že je to vlastně možné. Získala jsem tak certifikát, že jsem majitelkou Slunce, které je popsáno jako hvězda spektrálního typu G2 lokalizovaná ve středu Sluneční soustavy, asi 149 600 000 mil (239 milionů kilometrů) od Země,“ potvrdila médiím Duran.
Takže je její – upřímná gratulace!!!!
:-p