FOG

Vite, ze muzete davat body i otazkam uzamcenym?

Nejsem zadny „lovec“ bodu,ale urcite kazdeho potesi „bodik“ za jeho odpoved, o ktere si kazdy mysli,ze je nejlepsi.
J a samobcas prochazim stare otazky a davam bodiky,za odpovedi,ktere mi pripadaji spravne.
Naopak me mrzi,kdyz treba snazim nejakou matematickou ulohu vyresit a nikdo nerekne ani „fn“.
I v pripade ,ze o to prosi a pak na to vubec nereaguje.
Kdyby alespon napsal spravna odpoved ci OK.
/i bez bodu to potesi /.

Nejlepší odpověď
Elk

Jasně, že to vím a taky se snažím dávat bodíky, ale fakt jenom, když se mi to líbí.

Další odpovědi
ReHu

JJ, také občas procházím staré otázky 🙂.

iceT

Vím,také občas procházím starší otázky a odpovědi a taky dám palec,když se mi odpověd nebo otázka líbí.