Pájo

Víte, že L-Tryptofan je přirozené antidepresivum?

Máte vlastní zkušenost?
Doplňuji:
I v lékárně ;)

Nejlepší odpověď
rosinka

Víme! ;)) Přípravek ALLEGRA například. Koupíte v lékárně,když nemají,objednají. Stojí myslím okolo 300 Kč. Působit začne až za 14 dnů a je dobré ho brát tak 3 měsíce, s přestávkou půl roku.

Další odpovědi
Georgo2010

Díky Pájo za zajímavý tip na doplněk stravy (možná i jako vánoční dárek blízkým) – dokonce slouží i proti přejídání, abstinenčním příznakům při odvykání kouření, pití alkoholu. Dá se běžně sehnat v lékárně nebo se musí objednávat přes e-shop?