FOG

Vite ze ktereho filmu je fraze:„Clistax vede“ ?

Protoze se blizi Velikonoce,tak napovim,ze jde o vejce.

Nejlepší odpověď
anonym

Není to „Pan Clistax“ s P. Richardem?

Další odpovědi
anonym

Roztržitý.
Pierre Richard nastoupil do firmy, která se specializuje na reklamy. A jaký je on, takové jsou i jeho reklamy – roztržité!
Hodně moc bláznivá komedie. Pierre Richard debutoval a hned takhle. Jeden z jeho tří nejlepších filmů (tedy alespoň pro mne). Velice trefné gagy a k tomu ještě satira na reklamu. Smál jsem se od začátku do konce (scény s vajíčkama nebo se slepeckou holí jsou neodolatelné) a to se mi už dlouhou dobu nestalo. Klistax vede!