Avatar uživatele
anonym

Víte,že kečup Heinz vyrobený v Německu obsahuje 180g/100 ml rajčat…

… zatím co ten samý , k nám dovážený, obsahuje jen 132/100 ml ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? zdeny, Berušinka, dědapetr, Evasky před 4617 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Nemít ty de*ilní politiky, tak si s*át na hlavu nenecháme.

Hnus toto, jedu bydlet do Německa =D To byl vtip.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

V této republice se takového sajrajtu prodává víc než dost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

Nevedel, ale nijak me to neprekvapuje. Nemecky persil pere lepe nez cesky, Shell V power je v nemecku tez kvalitnejsi (podle testu neni rozdil mezi v power diesel a obyc naftou).
Slak me muze vzit, kdyz se na to vyrobcu zeptaj a vzdy odpovi, ze prizpusobuji vyrobky potrebam trhu, protoze kazdy trh si zada neco jineho.
Ale jeste nikdy jsem neslysel, ze by v nemecku prodavali mene kvalitni vyrobek, pac si ho zadaj. My zrejme jo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Evasky

Tak to jsem nevěděla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

Stejné je to i s čokoládami, % mléčných častí, kakaových atd.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanulka11

Berušinko, ten tvůj slovník teda ..........
nejsem nějakej mravokárce,prostě to u ženský nevypadá dobře, to takhle i mluvíš?

před 4617 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Berušinka

Já vím, že to už ženský nevypadá dobře, také to nemám ráda, ale občas tak musím reagovat. To jde samo.
Nejsem hloupá, abych tak normálně mluvila!
A neberu Tě jako mravokárce, každopádně děkuju za upozornění. Budu se mírnit =) Opravdu je to jen v psaném projevu na emotivní temáta, když nechci něco zdlouhavě vypisovat.

před 4617 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Hanulko, dneska takhle mluví už děti v první třídě – a mnohdy i hůř.
Nevím, jak to má Berušinka, ale třeba za sebe říkám, že když mě někdo/něco vytočí, taky dovedu být sprostá jak kanál. Ale věřte mi, že ovládat se umím a ty sprosťárničky nepoužívám v každé větě. Myslím, že Berušinka je ten stejný případ. Má holt tu „nevýhodu“, že je trošku víc emotivní..asi takový ten typ: co na srdci, to na jazyku. Zase si říkám, že je stokrát lepší být sprostý, ale upřímný…než mít slovník „na úrovni“, zato být plný skryté falše. Takových lidí pár znám – a vyhýbám se jim, co můžu.
Uznávám, že vulgraismy sem asi nepatří, ale těch věcí, co sem nepatří, je daleko víc – a přesto se tolerují. Navíc – Berušinka ani zdaleka není jediný „hulvát“ na Odpovědích. Když už teda chcete napomínat a „vychovávat“, měřte všem stejným metrem, ať je to fér.

před 4617 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ale Hanulko,mě to také hnulo žlučí. Z každého někdy vyjde slovo,které nejde vrátit!

před 4617 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek