Víte,že kečup Heinz vyrobený v Německu obsahuje 180g/100 ml rajčat…

… zatím co ten samý , k nám dovážený, obsahuje jen 132/100 ml ?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Nemít ty de*ilní politiky, tak si s*át na hlavu nenecháme.

Hnus toto, jedu bydlet do Německa =D To byl vtip.

Další odpovědi
dědapetr

V této republice se takového sajrajtu prodává víc než dost.

casey

Nevedel, ale nijak me to neprekvapuje. Nemecky persil pere lepe nez cesky, Shell V power je v nemecku tez kvalitnejsi (podle testu neni rozdil mezi v power diesel a obyc naftou).
Slak me muze vzit, kdyz se na to vyrobcu zeptaj a vzdy odpovi, ze prizpusobuji vyrobky potrebam trhu, protoze kazdy trh si zada neco jineho.
Ale jeste nikdy jsem neslysel, ze by v nemecku prodavali mene kvalitni vyrobek, pac si ho zadaj. My zrejme jo.

Evasky

Tak to jsem nevěděla.

zdeny

Stejné je to i s čokoládami, % mléčných častí, kakaových atd.

hanulka11

Berušinko, ten tvůj slovník teda ..........
nejsem nějakej mravokárce,prostě to u ženský nevypadá dobře, to takhle i mluvíš?

Berušinka

Já vím, že to už ženský nevypadá dobře, také to nemám ráda, ale občas tak musím reagovat. To jde samo.
Nejsem hloupá, abych tak normálně mluvila!
A neberu Tě jako mravokárce, každopádně děkuju za upozornění. Budu se mírnit =) Opravdu je to jen v psaném projevu na emotivní temáta, když nechci něco zdlouhavě vypisovat.

barnajka

Hanulko, dneska takhle mluví už děti v první třídě – a mnohdy i hůř.
Nevím, jak to má Berušinka, ale třeba za sebe říkám, že když mě někdo/něco vytočí, taky dovedu být sprostá jak kanál. Ale věřte mi, že ovládat se umím a ty sprosťárničky nepoužívám v každé větě. Myslím, že Berušinka je ten stejný případ. Má holt tu „nevýhodu“, že je trošku víc emotivní..asi takový ten typ: co na srdci, to na jazyku. Zase si říkám, že je stokrát lepší být sprostý, ale upřímný…než mít slovník „na úrovni“, zato být plný skryté falše. Takových lidí pár znám – a vyhýbám se jim, co můžu.
Uznávám, že vulgraismy sem asi nepatří, ale těch věcí, co sem nepatří, je daleko víc – a přesto se tolerují. Navíc – Berušinka ani zdaleka není jediný „hulvát“ na Odpovědích. Když už teda chcete napomínat a „vychovávat“, měřte všem stejným metrem, ať je to fér.

anonym

Ale Hanulko,mě to také hnulo žlučí. Z každého někdy vyjde slovo,které nejde vrátit!