Avatar uživatele
anonym

Nemyslíte, že kdybych chtěl honit body, tak už bych měl dávno zlatou?

Stačilo by mě místo otázek více odpovídat. :)

Viz narážka na to, že tu honím body. Za otázky se body tak dobře nerejžují jako za odpovědi to zaprvé a za druhé pokládat otázky je více nevděčná práce, protože v odpovědích se stává nejčastěji terčem útoku právě tazatel. Naštěstí mám nervy z ocele. :) Neznamená to však, že bych neměl zuby, drápy a bodce připraveny k útoku, ale raději volím cestu „moudřejší ustoupí“.

Upravil/a: annas

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, redy, briketka10, gagaga, gecco před 2585 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nedomnívám se, že ti jde o body. Máš některé dotazy zajímavé, jak o tom svědčí hodnocení admina, tedy 68 modrých otázek.

Je pravda, že někdy vložíš otázek hodně, takže jako by zde byl jen minerz. Také všechny nemusím, ale pokud nejsou dotazy vulgární, tak může kdokoliv reagovat, nebo dotazy ignrovat.

Přece zmínky o tom, že toužíš po bodech, nejsou podloženy fakty. Domněnky jsou domněnky, ale fakta jsou fakta.

Zřejmě je to tvůj koníček, ptát se a něco se dovědět. Věnuješ otázkám víc času jako ostatní.

Je to tvé rozhodnutí, zda se chceš ptát, nebo odpovídat.

Upravil/a: annas

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?redy, vagra Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… omyl, aby jsi dostal bod, musí tvá odpověď (někdy) dávat alespoň smysl, kdežto vyplodit jakejkoliv nesmysl za tutovej bod je brnkačka …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Ad minerz

Já Ti fandím 😁

před 2585 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Díky. :)

před 2585 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Ad minerz

Já Ti fandím 😁

před 2585 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

minerz jen houšť, někdy je tu mrtvo a tak je fajn, že se stím nese-páráš… 🙂

před 2585 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Je to moje hobby mít nekompromisní otázky no. :)

před 2585 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jugar1

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2585 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2585 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jugar1

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2585 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to si hraješ na frajera, že si někde zjistil její jméno (není to totiž poprvé, co to tady na někoho vytahuješ) … přestože s některýma názorama v diskuzi s tebou souhlasim, s tímto jednáním teda ne … soukromí by se mělo uchovávat !!!

před 2585 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek