mosoj

Víte, že každý čtvrtý občan ČR je zapsán v registru dlužníků ? Jo to hodně nebo málo ?

Doplňuji:
Ono to tak primitivní nebude. Pochubuji že většina věřitelů nahlásí dlužníka dříve než mu zašle upomínku.

Nejlepší odpověď
anonym

Ono stačí,že opomenete zaslat platbu po době splatnosti,nebo překročíte limit na účtu ,byť o korunu, a šup a jste tam a ani o tom nevíte.

Další odpovědi
zdeny

Je to víc než dost, a každý si musí předem uvědomit na co má a na co ne!!!