jirka F

Víte že k 1.8.2021 zde na odpovědích možná dočasně skončím?

Plánoval jsem zde zůstat alespoň do statusu stříbrný ale okolnosti mě nutí abych to tu zabalil už v srpnu proto se s vámi dočasně loučím a třeba se někdy zase sem podívám až bude líp proto si profil rušit nebudu.

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím a je mě to celkem jedno.

Další odpovědi
dust8

Přeji příjemnou pauzu a načerpání nových sil až se zase vrátíš. :)

Daidal

Lovu zdar. R.I.P. za padlého uživatele.

Ametyst

Měj se dobře, Jirko, udělal jsi dobré rozhodnutí. Ať se ti daří, a zase někdy tady na značkách.

xiperio

Kdybych byl Vševěd tak dávám sportku.

Prostě já...

Tak se měj. Snad se teda někdy vrátíš ;)

zjentek

Tohle musíš VySVĚTLIT, než zdeříš. To by potom mohl to samý bezdůvodně NAPSAT A UDĚLAT každý!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.