Víte,že je Plzeň evropským městem kultury pro rok 2015?

Mylím,že je to pro naše město pocta,bydlel jsem tam i tam pracuju,posílám odkaz na kulturní akce a shlédnutí,
Jugar
http://www.plzen2015­.cz/
http://www.plzen2015­.cz/cs/o-projektu

Nejlepší odpověď
annas

Vím, že mezi sebou soupeřily Ostrava a Plzeň, když se podával návrh.

Svědčí o tom dotaz:.
Kdo získá titul Evropské město kultury 2015?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-ziska-titul-evropske-mesto-kultury-2015
-
Jako obyvatelka Moravy, bych tehdy hlasovala po Ostravu. Plzeň osobně neznám, jen z tisku, televize atd. např. j osobnosti či události, které měly vztah k Plzni,

Jak jsem tehdy odpovídala, Ostrava má málo kulturních památek atd. Kritéria pro výběr neznám, komise se rozhodla pro Plzeň. Je to hotová věc, takže přeji, aby se oslava vyadřila.

Jinak jsem ráno v ČRo 1 poslouchala přímou reportáž z Plzně, informace o tom, co se nejen na dnešní den připravuje.

Další odpovědi
Drap

Ano víme. Mluví se o tom snad už rok

Zaibatsu

Studuji v Plzni pátym rokem a vim to už asi 4 roky. Tváří se to jako pocta ale ve skutečnosti je to jenom důvod investovat z velký části do žumpy.

V Plzni je několik divadel, do kterejch prostě nikdo nechodí, takže to dá přece rozum, že jako hlavní město kultury je potřeba postavit další, hypermoderní za 800 miliónů.

Lamalam

Ano, vím to již delší dobu.

gagaga

Honem mi to smaznete..uz to zacina..! Jeste mi da jugar nominaci a je po me !!!

anonym

To se můžeme někdy setkat?co ty na to?

gagaga

klidne.ale ja si sebou vezmu bodagarda..mosoje. .:))..on to ale ještě nevi :)

anonym

cHtěl ybch vidět Mosoje jako bodyguarda,už ted mám bobky,ale setkat se mogeme,tak napiš

gagaga

Jeeee.az ted jsem si uvedomila, že jste vlastne vyhral..!
Tak klidne i bez mosoje ..:)))

bane..radsi s nim :)

:)

anonym

s Mosojem ne,to by dopadlo asi špatně z mé strany