Drap

Víte, že i v ČR je zeď nářků?

http://letecka­posta.cz/994802140

Nejlepší odpověď
anonym

Lennova zeď na Velkopřevorském nám.v Praze a poblíž je most milenců jako v Itálii,kam si zamilování věší zámečky…:D

Další odpovědi
anonym

tuším, že tak se nazývala nebo ještě nazývá Lennonova zeď (Maltézská ulice v Praze)

led

Na tom obrázku z Prahy, práve zistil, že z bankomatu sa nemôže spojiť na www.odpovedi.cz. vôbec sa nečudujem jeho plaču, ako vám potom môže odpovedať…

led

AD Lennonová zeď:
2 rôzne určenia ulice.
Kde vlastne tá ´Lennonová zeď´ je:
Maltézská ulice, alebo Velkopřevorském nám.