lexx

Víte, že dneska je mezinárodní den UFO ?

Když u Roswellu v Novém Mexiku (1947) havaroval za noční bouřky mimozemský létající objekt a v něm 4 potvůrky, jeden přežil. No krásná to ale pohádka, pro komerční senzacechtivé Amerikány tak leda.
Disk byl z alobalu, i když velmi pevného, dobré, co. To kdyby uměli vyrobit naši vědci fyzikové a konstruktéři…Po­vedlo se však ukořistit cizí vynálezy jako mikročip, teflon, optické vlákno a noktovizor které posunuly vpřed naše hranice poznání…no jeden už neví jak to bylo.
http://img24.cz/i­mages/73203296­105702589610.jpg

gecco, ne tak docela…různé prameny uvádějí odlišná data, 2,4, ba i 8.7.1947 (Gildas Boudaris, Hasemann, Buttlar…) jo a ty údajné havárie byly dvě

Nejlepší odpověď
gecco

…den UFO… byl předevčírem…
😉

Další odpovědi
fcoop

Takže spadlo UFO,vyrobené z alobalu.
No ............. to leccos vysvětluje,že?
Tomu opravdu mohli uvěřit jen komerční,senzachti­ví Amerikáni.

No.....nic.

Jiné,podobně pitomé „významné dny“:

10. Mezinárodní den nenávisti (18. březen)

9. Mezinárodní den pracoviště (30. dubna)

8. Mezinárodní den ptačího zpěvu (2. května)

7. Světový den žen žijících na venkově (15. říjen)

6. Světový den koktejlů (15. Května)

5. Den Energy Drinků (15. srpen)

4. Mezinárodní den objetí zdarma (5. července)

3. Evropský den mozku (11. březen)

2. Mezinárodní den spodního prádla (3. duben)

1. Světový den toalet (19. listopadu) (Net)

dajk

Přesně tak Gecco měl předevčírem svůj den :)