annas

Víte, že dnes se slaví Světový den vegetariánů?

Připojíte se k oslavě, nebo vás vůbec nezajímá?

Nejlepší odpověď
quentos

to je mi fuk, zahájil jsem ho šunkou ;{)> člověk je od přirození všežravec!

Další odpovědi
BEAES

Nevěděla jsem, sice nejsem vegetariánka, ale budu mít dnes bezmasý den. Slavit ho ale nebudu.

vagra

K oslavě se nepřipojím.
Myslím si,tak jako Quentos,že vegetariánství není přirozené a jde svou podstatou,proti přírodě.
Zdravý člověk by měl „všežrát“ 🙂

panenka

Ano vím moje známá je vegetariánka a včera mi to říkála když byla u mě na návštěvě.Já tento den ale neslavím.

rybíz

Nepřipojím, vůbec mě to nezajímá. Ať si každý jí co chce, je to jeho věc. Já mám velmi rád zeleninu atd., ale masa se nevzdám.

anonym

Nevím to, ale čistě náhodou dnes dělám obalovaný květák s bramborovou kaší a okurkovým salátem. Aby neměl manžel řeči, posypu mu kaši kilem smažené cibulky, jinak by snad ani nejedl, když tam není maso.

salsa verde

To jsem nevědělěla ale zase třeba vím že dnes je mezinárodní den seniorů. a neví někdo kdy je světový den masotariánů? 🙂

GM

Tak ať. K snídani jsem měla párek a k obědu smažená játra.

led

Ja ho dodržujem, premenovala som som sviňu na květák. 🙂