Avatar uživatele
anonym

Víte, že dnes je den zvířat?

kde a kdy tento svátek vznikl?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Miroslavst, dagry, BENYTA, kapka před 4924 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nevěděla jsem, ale pátrala.

Mezinárodní den zvířat je svátkem zvířat, který připadá na 4. října. Vznikl na počest sv. Františka z Assisi, který v tento den r. 1226 zemřel. Tento mnich františkánského řádu zasvětil celý svůj život péči o nemocná a opuštěná zvířata. Podle historických pramenů se zvířaty dokázal mluvit.

Je mnoho způsobů, jak dát najevo lásku k našim čtyřnohým přátelům. Jedním z nich je i péče o správnou výživu.

Různé zdroje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BENYTA

Moc jsem se těšila,že tuto informaci oznámím já,ale mám v kurzu ted první přestávku,tak jsem byla předběhnuta burakem,za což jí děkuji,že se také zajímá o zvířátka.
Annas řekla vše,já dodám,že při příležitosti MDZ se každoročně pořádají různé akce,tak všichni šup na nformace na netu a zúčastněte se nějaké podpůrné akce ve vašem okolí, SVATÝ FRATIŠEK z ASSISI by vám byl vděčný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

Jasně, že vím. Však už jsem ráno pejskovi nadělila velkou ranní vycházku. A protože bylo krásně, tak jsme si ji užili oba. A samozřejmě, že i nějaké dobrotky navíc mám pro něj připravené.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek