Víte, že dnes bude Svatojánská noc? Jak se jí chystáte prožít?

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Svatoj%C3%A1ns­k%C3%A1_noc

Nejlepší odpověď
anonym

Za využití nachystaných rekvizit romantiky a v lehce slavnostní atmosféře ve společnosti osoby blízké.

Další odpovědi
anonym

Vezmu si růženec a budu se za všechny modlit.

Zdroj: www.odpovedi.cz

marci1

Jak jinak, než kouzelně ! 🙂

mosoj

Usnu u bedny a probudím se ve 3 ráno. Pak se přesunu do postele.

pusinka50

Díky za upozornění:-) Vzhledem k „příjemně“ prožité dnešní neděli, kdy jsem hypnotizovala očima 3 hodiny syna, aby se mu povedlo malou vrtačkou vyvrtat 5 děr do betonového panelu na poličky pro mé kořenky a utěrky a pak další 3 hodiny jsme likvidovali nepoužívané a zbytečné věci ze sklepa, budu jen tiše odpočívat. Ale určitě se pomodlím za svou již přes týden oteklou a bolavou nohu a začaruji si o půlnoci k jejímu vyléčení… než se vydám pozítří k lékaři.:-)

honza19hk

flaška skotský to jistí.

anonym

ta může být kdykoliv, ne?