Víte,že chtějí vrátit značku made in czechoslovakia?

Dnes jsem to zaslechl v autě v rádiu,že se něco takového chystá na náš trh.Vím,že značka czechoslovakia měla vždy ve světě dobrou pověst,dnes už se to o značce czech republik tak říci moc nedá.
děkuji za názory
Jugar

Nejlepší odpověď
marci1

Vzkříšení slavné značky svým podpisem stvrdily exportní banky obou zemí. Česká exportní banka (ČEB) a slovenská Eximbanka si od toho slibují, že obnoví historické vazby v oblasti výroby a zahraničního obchodu.
Podle zprávy, kterou vydala ČEB, je cílem dohody mimo jiné získávání informací o vhodných vývozcích a dovozcích a vyhledávání vhodných projektů a transakcí, na kterých by obě strany spolupracovaly. Smlouva zároveň rozvíjí již zahájenou spolupráci při podpoře vývozu do třetích zemí, ve kterých exportéři budou moci navázat na tradici značky Czechoslovakia.
Podrobněji ve zdroji :

Zdroj: http://byznys­.ihned.cz/c1-62576400-znacka-made-in-czechoslovakia-se-vraci-exportni-banky-chteji-obnovit-jeji-slavu

Další odpovědi
Nevíteto?

Teď už to vím 🙂 Ale přijde mi to nesmyslný a matoucí…