annas

Víte, že bylo zveřejněno tajemství Leninovy smrti? Na co zemřel?

Vyslovit tuto myšlenku v minulosti byla svatokrádež.

Komunisté vždy prohlažovali, že jsou Leninovými žáky i po jeho smrti.

Který Leninův žák, čelný představitel našeho státu, mu zůstal věrný a zemřel na stejnou chorobu?

Nejlepší odpověď
panenka

Zemřel na pohlavní nemoc Syfilis

Další odpovědi
mosoj

Náš dělnický prezident Gotwald zemřel na lues.

led

Zomrel na spojenie následkov pohlavnej choroby Syfilis + vyčerpaný organizmus od zlej životosprávy + následky zranenia. Nebolo to jednoznačne len od jednoho. To nikto definitívne nepotvrdil.
Doplňuji:
Gottwald – spojenie pohlavnej choroby získanej v mladosti + zlá životospráva + podozrenie z otravy (obdobie úmrtí európskych čelných predstaviteľov komunistického a odborového hnutia)