Víte že 50 % teanegrů vidí svět pozitivně ?

Zbylých 50 % nemá na drogy!

Nejlepší odpověď
dudu

To je určitě dobře, ale aniž bych chtěl cokoli zlehčovat – na jatkách jsem viděl těsně před pořážkou telátko, které než příšlo na řadu, také s chutí lízalo nad ním zavěšenou porážecí pistoli.
Pardon, přehlédl jsem dodatek.

Další odpovědi
Drap

Sáky masírováním ve školách a v médiích vidí svět pozitivně někteří i bez drog. Stále mě ještě udivoje hlavně to jejich obrovské sebevědonmí a že si nepřipouštějí vůbec žádné povinosti.

dědapetr

Mají úplně jiné starosti,aby svět viděly negativně.Prostě se tím nezabývají.

jendahun

Oni v tom bordelu tady už vyrostli a nepřipadá jim to nenormální.