briketka10

Víte vy muži, kdo měl včera svátek, že bylo Serváce vím, ale ??

Nejlepší odpověď
bolak

http://www.kassel-eshop.cz/fotky/ma­xi/sestihranne-matice-se-zvetsenym-zavitem-din-934-ocel-6-8-zarovy-zinek_2017_1.jpg

Další odpovědi
Faktradic

Ano víme: http://goo.gl/YFGoX

anonym

Bolak. 🙂
Briketko, mam 2 syny ala bolak. !! Dovedete si to predstavit !? 🙂 U nas uz nikdo nikdy nevi , co je pravda a co ne.
Synove ( 28 a 23 ). vcera rano, kolem 8.00 jsem jim napsala sms. ( uz jsou samostatni, nebydli se mnou ).
Napsala jsem : dnes je den matek. Napiste mi, poprejte .. , napiste mi, ze me mate radi ..
ukol splnili a maji zase na rok klid. 🙂 -iv-

briketka10

a zavřete -iv- někdy pusu ? já bych ji měla každý den od ucha k uchu, jak bych se pořád jen smála a smála, protože boláka a boláka mít doma to by byla švanda jupíí :)

anonym

Briketko, ja uz se svych synu ptala ( oni jedini vi, ze sem chodim ) , jestli to neni jeden z nich ! Prisaham. A oni take prisahaji, ze ne .. ze bolaci nejsou. ! 🙂
Ale ja jsem kousicek od Plzne, fandim Plzni , fotbalu a hokeji … obcas i chodim, kdyz jsem v Cechach .. a bolak vcera napsal, ze fandi take Plzni. !!
Tak nevim, nevim … 🙂 ??
Ale je fakt, ze synove maji hodne prace v zamestnani a jsou i hodne v zahranici a casove mi to neodpovida. 🙂

  • iv-

bolak

mamíí?

bolak

Pokud jde o tu plzeň, tak v tom nic nehledej :)
Byly tam dvě možnosti, něco jsem zvolit musel a plzeň je mi sympatická, už jenom proto že x let pendlovala mezi první a druhou ligou, sestup, postup,sestup,pos­tup…a pak najednou titul a od tý doby se drží nahoře. Taky točí nejlepší limonády… A do posledního zápasu startovala z horší pozice, musela vyhrát a navíc byla venku, takže jasnej outsider, a pro ty já mám od jakživa slabost ;)

http://www.you­tube.com/watch?v=XZFqy­powH7k

briketka10

myslím, že se jeden ozval :)

anonym

🙂 Pro oba smajlicka . Pro vas , i pro meho tretiho syna bolaka ! To je asi ten, ktereho jsme drive dala k adopci ! 🙂
🙂 -iv-