hanulka11

Víte vůbec co jsou to řepánky?

Jsou to kynuté buchty s náplní.A víte s jakou? Jestlipak dá někdo recept, mám svůj ,ale ráda bych měla změnu.
Doplňuji:
Já uvařím řepu nastrouhám ji a do umletého svařeného máku ji zamíchám, může se přisladit cukrem nebo medem .

Nejlepší odpověď
rosa

náplň je cukrová řepa. Sama jsem je sice ochutnala, ale recept nemám.

Další odpovědi
anonym

vím co jsou to řepákny,ale nedělám je tudíž recept nemám,kdyby ano už bych se o něj podělila,ráda sbirám recepty a zkouším i nové věci

elektrikář

Rozstrouhaná a uvařená cukrová řepa. Může se různě okořenit přidat strouhaný perník. Zabalené a upečené jako buchty.

annas

Hanulko, kdysi jsem je jedla u tety, ale moc mně buchty nechutnaly. Vložte náplň Vy, třeba mě zaujme a sama vyzkouším.