hanulka11

Víte vůbec co jsou to kalorie?

Doplňuji:
Tak já vám to tedy prozradím -vidím, že mnozí to nevěděli.
Kalorie jsou malé potvory,které nám v noci vlezou do skříně
a přešívají nám věci,aby nám byly stále menší a menší.
:D :D :D

Nejlepší odpověď
Berušinka

Samozřejmě =D
Je to zastaralá jednotka energie (teď se energie počítá v joulech).
1 kalorie = 4,2 J
Doplňuji:
=O
Tohle mi včera četla mamča na FB, že to někdo dal na zeď. To jste nebyla snad Vy Hanulko =D =D =D

Další odpovědi
anonym

Aha ! A ja do ted myslela , ze to je tim , ze me pere spatne pracka. ! Ze mi ty veci vzdycky nejak srazi. ! 🙂 A ony to jsou potvurky bakterie ! 🙂 -iv-

Petrovskalui

Když jsem začínala hubnout, tak jsem nějakým způsobem potřebovala začít sledovat spálené kalorie, a proto jsem si taky pořídila chytré hodinky od armodd.cz , které dokáží spálené kalorie šikovně měřit. Nejen to, ale mají okolo 100 sportovních režimů a naměřené hodnoty pak přenáší do aplikace v telefonu.

chudst

Procpak to neni v normalni kategorii? Me to prijde jako fajn otazka =ox

hanulka11

stejně by to přesunuli

chudst

Anebo take ne. No, byla-li to vase volba, pak je to v poradku ;)

chudst

Au XD Dobre, beru zpet XD Po vasi doplnene odpovedi se to skutecne hodi spise do Zabavy XD Moc hezke, to si musim zapamatovat :)

hanulka11

Berušinko, na facebooku nejsem , takže to nyní asi je hit všude ty zatracený kalorie jen jsem tam nenapsala svině jak bylo uvedeno

hanulka11

  • iv- to nejsou bakterie, ale kalorie :D :D