Miroslavst

Víte to nebo ne?

Přeji všem hezký večer a zajímá mě, jestli víte, kdy je muž naivní?

Nejlepší odpověď
eva

No přece když je „na“ i „v“ ní 🙂

Další odpovědi
kropitko

když si myslí,že ženu přitahuje díky svému jmění?!

Hlavně mě nekamenujte,už jsem byla od autora otázky kamenována. Díky…ale taková jsem já!

panenka

Můž naivní je tehdy když si myslí že vše bude dle jejich představ.

pekynka

Naivního muže jsem osobně nepotkala, naivní jsou možná do puberty a v ní, pak přijde testosteron a naivita vymizí, pak možná ještě muži senioři až ten testosteron přestane působit. Jinak nic proti mužům.