bartt13

vite tak odpovezte

Mám kamarádku která si potřebuje vzít půjčku na směnku. Chlap který tu půjčku jakoby děla chce po ní zaplatit 500kč ale nevím jestli kamarádka udělá dobře, když mu to zaplatí. Prý se žádným majetkem neručí podle mě je to podvod, ale nevím tak prosím pomozte děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Luss

Na smenky pozor!!! Ja jsem sice byla v pozici opacne, me byv.partner dluzil na smenku, ale i tak bych se uz do smrti smenkam vyhnula. Na smenku vetsinou pujcuji „insituce“, co v tom umi chodit a vase kamaradka urcite dost preplati, krome toho smenka je za idealnich okolnosti dobre vymahatelna, takze dluznik muze celkem rychle kvuli dluhu treba 100.000 prijit o strechu nad hlavou atp. Vim, ze dnes ziskat vetsi obnos je potiz, ale do smenky bych nesla!

Další odpovědi
oskar

Mam znameho,ktery tak přišel o cely majetek,pořadně si to promyslete.