Miroslavst

Víte proč ženy během milostné předehry ani nemrknou?

Protože to nestihnou.
Souhlasíte?

Nejlepší odpověď
BEAES

Nesouhlasím, ale věřím, že některá žena to nestihne, záleží na partnerovi.

Další odpovědi
iceT

Ja nemrkam,ja mivam oci zavrene.:-)

vecernice

Jednoznačně nesouhlasím.Já u toho mrknout stihnu,zas tak krátký to není.

magicm18

Miroslave starsi,myslim si,ze jste otazku polozil jako vtip.Neco v tom smyslu,ze chlap predehru odbyde a hned do toho vleti.Tedy jako ze vlastne predehra ani neni hlavne,ze se udela.Ve skutecnosti predehra k milovani patri,protoze vlastni milovani znasobi.No vzdyt to znate.