irij

Víte,proč teď, v jednu hodinu 24.12. sem píšu?

Abych vám všem,kteří to budete číst, vám, se kterými (neznámými-známými) jsem se tady setkával, popřál moc pěkné Vánoce a mnoho sil a zdraví v novém roce.

Nejlepší odpověď
Terryle

Iriji, i já Vám přeju krásné svátky a všecko dobré do nového roku.
Stejně jako vám všem ostatním. Jsem ráda, že jste mě mezi sebe přijali.

http://sphotos­.ak.fbcdn.net/hpho­tos-ak-snc4/hs620.snc4/58047_­1709878822227_1095807501­_31840872_7483195_n­.jpg

Další odpovědi
iceT

Take ja preji vsem krasne a klidne vanoce,a v novem roce zdravi,stesti a pohodu.
Jarmila

Elk

Třebas proto, že jsi rád v dobré společnosti, i když z nás těžko někoho uvidíš a možná trocha nostalgie popůlnoční.
Děkuji za přání a Tobě i vám, co to čtete taky přeju jenom to nejhezčí.

anonym

Vážený irij,mnoho krásnych chvil vánočních,poho­dičku,lásku a mnoho dárečků,které vás potěší a vy potěšíte druhé.Krásné vánoce!

hanulka11

Krásné vánoce a hlavně zdraví a pohodu přeji , celý příští rok ať je plný lásky a porozumění