Miroslavst

Víte proč nechci nosit na motorce reflexní vestu?

Proč? Je to jednoduché, mohli by si mě plést
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/215133-spanelske-prostitutky-maji-prikazany-reflexni-vesty.html
Nebude tedy škodit, když si ji nevezmu, že?

Nejlepší odpověď
aramah

Tak si kupte oranžovou. :D

Další odpovědi
benaja

Nebudou si te plest ani nahodou,nikdy jsem nevidel ku… na fichtlu.Klidne si ji oblec!

led

Pokiaľ v tej veste nebudete krutiť kabelkou, určite si vás nepomýlia 🙂

anonym

když se nebudeš holit tak se bát nemusíš že by si tě spletli

BIGFOOT

NECHCEŠ SI KOUPIT REFLEXNÍ VESTU,PROTOŽE TI NEJDE K PLETI.BIGFOOT :))HA,?

Mili @

U nás choděj lehký děvy skoro nahý, vestu si klidně obleč!!!!!!!!