autacek

Víte, proč mají výjimku pro provoz zrovna květinářství? A víte, že jich cca 200 vlastní v ČR pan premiér?

Nejlepší odpověď
da ny

V mém blízkém okolí je jich 5 a všechna jsou soukromá (ne Babišova)
Už rok se v nich dveře netrhnou. Je hodně smutečních vazeb, květiny potěší,
přinášejí mnoho potěšení a radosti lidem (hrnkové i řezané).

Je mi jedno, kde má/nemá pan Babiš kamarády. V těch „zavřených“ hospodách v našem okrese/kraji, za zavřenými dveřmi nevysedává :)
Kruh 15 družících se turistů, bez roušek, po okolí, také nevodí.
Kolik toho vlastní, co kupuje mne ani nezajímá. Možná je mi příjemnější.
že to vlastní on než nějaký (často i mafiánský), nenasytný cizinec :D
Koupil i PUPP, tak snad ho nenechá spadnout :)

Další odpovědi
Mr. Marek

Ano, nebo ANO? 🤨

marci1

1. „Všechny výjimky jsme velmi pečlivě vyhodnocovali celý víkend. Tím, že necháváme provoz pohřební služby, jsme nakonec rozhodli i o květinách,“ reagoval na dotaz serveru iROZHLAS.cz ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček. Květiny přitom lze koupit i v obchodu s potravinami. Podle šéfa resortu jde také o psychickou podporu pozůstalým.
Obchody s květinami tak mohly po víkendu opět otevřít. „Vycházeli jsme z toho, že pokud budou květinářství zavřena, nebude snadné je (květiny) v hypermarketu koupit, navíc jsme z důvodů psychologických nechtěli hnát pozůstalé po nákupních centrech a chtěli jsme jim umožnit koupit kvalitní květiny v místě pohřbu,“ napsal dále Havlíček v SMS zprávě. 🙂
2. Pan ministr o tom, že má pan premiér květinářství ve svěřeneckém fondu, vůbec nevěděl. 🙂
https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-domov/koronavirus-kvetinarstvi-babis-vyjimka-proc-havlicek-pohrby_20031618­48_kno

Mc Merkurion

… v mém okolí jsou tři, a všechny jsou soukromé a jejich vlastník není Babiš …

… výjimku mají proto, že bude MDŽ a komunisti to prosadili, aby bylo kde koupit kytku …

JežíšKristus

Tak když seš premijér, tak si přeci nezavřeš vlastní podniky. Bys neměl na rohlíky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

GM

Další plivnutá jedovatá slina.

elkon

Další bulvární tlachy.

Annemone

Víme. Celou rozsáhlou síť květinářství Flamengo koupila na jaře paní Babišová.