Miroslavst

Víte proč byste neměli spát s tikajícím budíkem u postele?

Jestli víte proč byste neměli u postele mít tikající budík a jaké případné zdravotní následky může toto mít?

Nejlepší odpověď
anonym

já můžu,já mám digitalní budík,jinak tikot budíku ti může zrychlit činnost srdce a dojde k infarktu

Další odpovědi
ge.ne

Spím již pátým desetiletím pět dní v týdnu v hodinářství a prohlašuji, že informace o infarktu je propagandu prodejců digitálních časoměřičů.

Zdroj: 50 let praxe

led

Srdce má schopnosť prispôsobiť svoj rytmus zvukovému rytmu. Preto napríklad niektorí ľudia majú zdravotné problémy pri Bachových basoch.
PS
v hodinárstve tikanie je z viacerých zdrojov a v rozdielnych rytmoch a výškach.