vagra

Víte pod jakým pseudonymem psala spisovatelka Věra Němotová ?

Nejvíc si cenila knihy Prázdniny s Julií
Doplňuji:
Dovedli byste vyjmenovat nejznámější seriál a film,který byl podle její předlohy natočen?

Nejlepší odpověď
rynek878

Fan VAVŘINCOVÁ

  • 17. 11. 1917, Praha

Zdroj: http://www.slov­nikceskelitera­tury.cz/showCon­tent.jsp?docId=591

Další odpovědi
annas

Fan Vavřincová – zmiňovanou knihu neznám, ale měla jsem ráda její televizní Takovou normální rodinku . Uvedu E. Cupáka, J. Štěpánkovou, J. Hanzlíka – soužití generací…
Doplňuji:
Uvedla jsem starší verzi, o nové vím, ale neviděla jsem ji.

lenkaacer

Fan Vavřincová

vagra

Omlouvám se-nepřesně jsem formuloval doplněk k otázce.
Měl jsem na mysli film,který byl zfilmován podle jiné předlohy,než známý seriál.

vagra

Ten hodně známý film,který byl natočen podle její předlohy se jmenuje Eva tropí hlouposti.

Rufus

Myslím, že ještě pod pseudonymem Anna Lorencová napsala dívčí román Divoška Kim.