zjentek

Víte, odkud jsou všechny přiložené obrázky z mých velikonočních otázek?

Hádejte, ale nenakukujte do DISKUZE, protože TAM je správná odpověď!!!!!!

Nejlepší odpověď
annas

Obrázek je stažený z Pixabay, stejně jako ten se zdobenými vajíčky. Na tuto otázku jsem reagovala.

https://pixaba­y.com/cs/d%C3­%ADt%C4%9B-p%C5%99ekvapen%C3%AD-myslet-2800835/

Další odpovědi
aliendrone

Jasně že vím kdo to je! Je to Rhaegar Targaryen za mlada! Foceno počítám v okolí Dragonstone. Z toho se dá usuzovat, že fotky jsou ze Seven Kingdoms! :D :D :D

zjentek

Všechny obrázky z mých velikonočních otázek jsou z:

Pixabay: obrázky zdarma!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! ;)